Niedziela, 9.8.2020

09:00 śp. Zofia Jacka 4 r śm

09:00 śp. Antoni Marianna Józef Jadwiga i Franciszek Chojnowscy

09:00 śp. Natalia Stanisław Bogusław Jarnutowscy Stanisław Bazylak

12:00 Za parafian

12:00 śp. Hanna Jurkowska

12:00 śp. Aleksander Jastrzębski gregorianka

12:00 18 r urodzin Doroty

16:00 śp. Genowefa Skurłat gregorianka

16:00 śp. Jacek 6 r śm Izabela Józef Ostrowscy

Poniedziałek, 10.8.2020

07:00 Zgodnie z intencja i wola ofiarodawcy

07:00 śp. Kazimierz i Miecio Dzwonkowscy

20:30 śp. Genowefa Skurłat gregorianka

20:30 śp. Aleksander Jastrzębski gregorianka

20:30 śp. Jadwiga Kurpiewska 3 r śm

20:30 śp. Karol Chojnowski

Wtorek, 11.8.2020

07:00 śp. Roman Bruliński int Heleny i Kazimierza Modzelewskich

07:00 śp. Antoni Bogucki 2 r śm

20:30 śp. Genowefa Skurłat gregorianka

20:30 śp. Aleksander Jastrzębski gregorianka

20:30 śp. Grzegorz Tyszko int wsi Ratowo Piotrowo

Środa, 12.8.2020

07:00 Dziękczynna za 25 lat małżeństwa Iwona Dariusz Bajor

07:00 śp. Karol Chojnowski

20:30 śp. Genowefa Skurłat gregorianka

20:30 śp. Aleksander Jastrzębski gregorianka

20:30 O zdrowie Boże błogosławieństwo w rodzinie Głębockich

Czwartek, 13.8.2020

07:00 śp. Marianna i Mieczysław Wądołkowscy

07:00 śp. Roman Bruliński 30 d po śm (Nabożeństwo żałobne)

20:30 śp. Genowefa Skurłat gregorianka

20:30 śp. Aleksander Jastrzębski gregorianka

20:30 śp. Walentyna Stefan Szymańscy Pola Stankiewicz

20:30 śp. Marianna Antoni Chojnowscy

Piątek, 14.8.2020

07:00 śp. Rafał Bieńkowski int VetiVet gabinet weterynaryjny

18:00 ślub Małgorzata Łada Wojciech Stypułkowski

20:30 śp. Genowefa Skurłat gregorianka

20:30 śp. Aleksander Jastrzębski gregorianka

20:30 śp. Adam Salomea Strzeszewscy

Sobota, 15.8.2020

09:00 W intencji sybiraków

09:00 śp. Kazimiera Leon Edward Tyszka

09:00 śp. Czesław Bolesław i Edward Grzymała CR Grzymała

09:00 śp. Henryk Bruliński

12:00 za parafian

12:00 90 r urodzin Marianna Boguska

12:00 58 rocznica ślubu Aleksander Zofia Jarnutowscy

16:00 śp. Teresa Kamińska w 16 r śm

16:00 śp. Genowefa Skurłat gregorianka

16:00 śp. Aleksander Jastrzębski gregorianka

17:00 ślub Sylwia Sendrowska Kamil Liedtke

18:00 ślub Katarzyna Chojnowska Tomasz Szczęsny

Niedziela 16.8.2020

09:00 śp. Leokadia Zwierzyńska

09:00 śp. Robert Olszewski Janina Jerzy Zenczewscy

09:00 śp. Krystyna w 18 r i Dariusz Sakowski

12:00 Za parafian

12:00 śp. Aleksander Jastrzębski gregorianka

12:00 śp. Hanna Jurkowska

12:00 śp. Genowefa Skurłat gregorianka

16:00 śp. Kazimierz Celina Zaremba