Niedziela, 20.9.2020

08:00 śp. Kazimierz i Bolesław Grzymała

08:00 śp. Piotr Jankowski 28 r śm CR Jankowskich

08:00 śp. Czesława Olszewska w 1 r śm

10:00 śp. Henryk Czesława Tadeusz Jastrzębscy

10:00 śp. Grzegorz Modzelewski

10:00 śp. Eugeniusz Duchnowski gregorianka

12:00 Za parafian

12:00 śp. Bolesław Bruliński

12:00 śp. Genowefa Dąbkowska gregorianka

16:00 śp. Bolesław 23 r śm Ludwika Pstrągowscy

16:00 śp. Jan 6 r śm Janina Jastrzębscy

16:00 13 r ślubu Anety i Kamila Kraińskich

Poniedziałek, 21.9.2020

07:00 śp. Eugeniusz Duchnowski gregorianka

18:00 śp. Genowefa Dąbkowska gregorianka

18:00 18 r urodzin Michała

18:00 W intencji Panu Bogu wiadomej

Wtorek, 22.9.2020

07:00 śp. Eugeniusz Duchnowski gregorianka

18:00 śp. Genowefa Dąbkowska gregorianka

18:00 śp. Marcin Kamionowski 30 d po śm (Nabożeństwo żałobne)

18:00 śp. Jan Kołdys

Środa, 23.9.2020

07:00 śp. Eugeniusz Duchnowski gregorianka

18:00 śp. Genowefa Dąbkowska gregorianka

18:00 25 r urodziny Jacka i Anety i ich rodziny

18:00 w intencji Bogu wiadomej

Czwartek, 24.9.2020

07:00 śp. Eugeniusz Duchnowski gregorianka

07:00 śp. Mieczysław 8 r śm Krystyna Zalewscy

18:00 śp. Genowefa Dąbkowska gregorianka

18:00 śp. Halina Kończyk 30 d po śm (Nabożeństwo żałobne)

Piątek, 25.9.2020

07:00 śp. Eugeniusz Duchnowski gregorianka

18:00 śp. Genowefa Dąbkowska gregorianka

18:00 śp. Jan 6 r śm Janina Jastrzębscy

18:00 10 r ślubu Anety i Edwina

Sobota, 26.9.2020

07:00 śp. Genowefa Dąbkowska gregorianka

07:00 śp. Eugeniusz Duchnowski gregorianka

18:00 śp. Jan Kaliściak w 1 r śm

18:00 śp. Wincenty Krajewski 21 r śm

18:00 25 r ślubu Jolanta Janusz Borawscy

Niedziela, 27.09.2020

8:00 55 r urodzin Piotra

8:00 śp. CR Szabłowskich Modzelewskich

8:00 śp. Genowefa Dąbkowska gregorianka

10:00 śp. Eugeniusz Duchnowski gregorianka

10:00 śp. Krystyna Szabłowska 14 r śm

10:00 śp. Jan Chojnowski 1 r śm

12:00 za parafian

12:00 20 r ślubu Iwony i Grzegorza

16:00 śp. Tadeusz Adamczyk 5 r śm CR Szabłowskich

16:00 śp. Mieczysław CR Głębockich